“SK Latgols” sezonu Baltijas līgā noslēdz 9. vietā

24.03.2024 20:34

Šodien Lietuvas pilsētā Garļavā tika aizvadītas sieviešu Baltijas jūras valstu handbola līgas noslēdzošās cīņas. Zaudējot Kauņas “Žalgiris” komandai (30:38), Ludzas “SK Latgols” kopvērtējumā ierindojusies 9. vietā. Čempionu titulu izcīnījusi Somijas vienība “GrIFK”, otrajā vietā Viļņas “Sostines Tauras”, bet trešajā Garļavas “CASCADA”.

Vakar Kauņas komandas pārākumu atzina arī otrs šajā turnīrā Latviju pārstāvošais klubs “REIR/Dobele SS” (21:39). Dobelnieces finišējušas 7. vietā.

Jau spēles ievadā ludzānietes nespēja pretiniecēm izrādīt pretestību. Pirmajās desmit minūtēs lietuvietes panāca pārliecinošu pārsvaru (11:5), ko spēles gaitā palielināja. Pēc pirmā puslaika “SK Latgols” atradās iedzinējos ar 16:25, bet nobeigumā piekāpās pretiniecēm astoņu vārtu deficītā (30:38).

Kauņas vienības vārtsardzi deviņas reizes 19 mēģinājumos apspēlēja ludzāniete Madara Cibuļska, kura šajā spēlē tika atzīta arī par vērtīgāko spēlētāju.

• Kaunas Žalgiris – SK Latgols 38:30 (25:16)

SK Latgols – M. Cibuļska 9/19, Sidorova 6/7, Zaharāne 5/8, Dergačeva 4/8, P. Cibuļska 3/10, Bindemane 2/6, Paņkova 1/3

Sieviešu Baltijas jūras valstu handbola līgas kopvērtējuma tabula | sezona 2023/2024

1.GrIFK8701266 : 2105614
2.VMSM Sostinės tauras-VHC8701253 : 2124114
3.CASCADA – HC Garliava SM8602276 : 2255112
4.Dicken8503278 : 2235510
5.Vilnius Eglė8404275 : 243328
6.Kaunas Žalgiris8404255 : 239168
7.REIR / Dobele SS8107211 : 293-822
8.Mistra8107201 : 282-812