“Tenax Dobele” zaudē Klaipēdas “Dragūnām”, “ASK/LSPA” piekāpjas “Polva Serviti”

16.12.2023 15:56

Sestdien Baltijas handbola līgā smagā spēlē zaudējumu Klaipēdā pret “HC Dragūnas” komandu piedzīvoja “ZRHK Tenax Dobele” (27:33). Tikpat smagā cīņā neveiksme arī “ASK Zemessardze/LSPA”, kura savā laukumā ar 25:30 piekāpās “Polva Serviti” komandai.

Abas Latvijas komandas ar saviem šodienas pretiniekiem tikās pirmo reizi sezonā.

Spēlē Kaipēdā pirmajās 13 minūtēs “HC Dragūnas” komanda iekrāja septiņu vārtu pārsvaru (11:4), taču dobelnieki līdz puslaika beigām spēja pietuvoties trīs vārtu deficītā (14:17).

Lielāko daļu otrā puslaika Dobeles handbolistiem tā arī nācās spēlēt trīs vārtu starpībā, bet pēdējas desmit minūtēs “HC Dragūnas” savu pārākumu palielināja. Spēlēs beigās dobelnieki pretiniekam piekāpās ar -6 (27:33).

Rezultatīvākais “ZRHK Tenax Dobele” rindās šajā spēlē bija Ņikita Pančenko, kurš realizēja septiņus no deviņiem metieniem. Ar sešu vārtu guvumu komandas kopējo rezultātu papildināja Māris Veršakovs.

• HC Dragūnas – ZRHK Tenax Dobele 33:27 (17:14)

ZRHK Tenax Dobele – Ņikita Pančenko 7/9, Māris Veršakovs 6/9, Nils Kreicbergs 3/5, Ričards Juzups 3/5, Antons Šuleiko 3/6, Linards Usāns 2/2, Kristers Plūme 2/3, Kristers Suharevs 1/2

Lai gan spēles rezultātu atklāja igauņi, veiksmīgāk pirmo puslaiku nospēlēja “ASK Zemessardze/LSPA”. 16. minūtē rīdzinieki atradās vadībā ar +3 (11:8), tomēr īsi pirms pārtraukuma nonāca minimālajā deficītā (15:16).

Otrā puslaika sākumā “ASK/LSPA” rezultātu izlīdzināja (16:16), taču “Polva Serviti” neļāva rīdziniekiem pārņemt vadību. Vēl trīs reizes “ASK/LSPA” pietuvojās vienu vārtu guvuma attālumā (20:21, 21:22, 22:23), taču atgūt virsroku nespēja.

Spēles beigās Rīgas komandai nācās piekāpties pretiniekam ar -5 (25:30).

Pa pieciem vārtiem “ASK/LSPA” komandas labā guva Kristers Rihards Ozols un Kristiāns Ingus Jonuška, bet ar četru vārtu guvumu komandas kopējo rezultātu papildināja Mārtiņš Stepuļenoks Stukanovs.

• ASK Zemessardze/LSPA – Polva Serviti  25:30 (15:16)

ASK Zemessardze/LSPA – Kristers Rihards Ozols 5/9, Kristiāns Ingus Jonuška 5/11, Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs 4/5, Raitis Puriņš 3/3, Kristiāns Kelerts 2/4, Renārs Grebeņņikovs 2/4, Arza Brunis Butans 2/5, Haiko Gača Butans 1/1, Krists Vidzis 1/2